REWOLUCJA W ODCHUDZANIU
Bez wysiłku i wyrzeczeń
 
Spala tkankę tłuszczową
 
Największa dawka
36000 mg ekstraktu z zielonej kawy
 
Naturalne składniki
100% Gwarancji bezpieczeństwa
 
ZAMÓW TERAZ!
OFERTA SPECJALNA
 
Schudnij Bez Wysiłku, Tanio, Szybko, Efektywnie
 
Wygraj z nadwagą z
tRio Brasil Green Coffee
Bądź z siebie dumny
 
Chudniesz bez wysiłku, a Twój organizm nabiera energii i witalności.
Jesteś zdrowszy i szczęśliwszy.
 
 
tRio Brasil Green Coffee
TO SAME KORZYŚCI!
 
Przyspieszony metabolizm
Spalanie tkanki tłuszczowej
Brak efektu jojo
100% naturalnych składników
Pozytywna opinia instytutu zdrowia
 
 
tRio Brasil Green Coffee
TO SPRAWDZONA I SKUTECZNA DROGA DO ZDROWEGO ODCHUDZANIA!
 
 
Gwarancja
świeżości produktu
 
 
Miażdżymy konkurencję!
Największa dawka ekstraktu z zielonej kawy na rynku
 
 
O suplemencie diety
tRIO BRASL GREEN COFFEE
piszą media!
 
Suplement diety tRio BRASIL GREEN COFFEE
Rekomendowany przez  Topmodelki i Celebrytów
 
 
 
Już dziś możesz wypróbować ten rewolucyjny suplement diety
Rozpocznij kurację
zamawiam
 
 
Poznaj zalety
tRio Brasil Green Coffee
 
1   Największa dawka na rynku kwasu chlorogenowego zawartego w naturalnej  zielonej kawie posiada pozytywny wpływ na pracę naszych jelit i wątroby. Oczyszczasz swój organizm z ukrytych toksyn od wewnątrz.
2   Kapsułki tRio Brasil Green Coffee to przede
wszystkim wysokiej jakości suplement diety z dużą zawartością ekstraktu z zielonej kawy.  Obecnie najwięcej na rynku. Są  bezpieczne, nie powodują efektów ubocznych. Dzięki zawartemu w niej
ekstraktu kwasu chlorogenowego obniża ciśnienie krwi.
3   Świeże zielone ziarna kawy są bogate w polifenole
i działają przeciwutleniająco oraz przeciwzapalnie. Dzięki czemu w znacznym stopniu wpływa na oczyszczanie organizmu z wolnych rodników, które odpowiadają za proces starzenia.
 
 
Produkt przebadany laboratoryjnie
 
Bezpieczeństwo
 
Produkt jest złożony wyłącznie z naturalnych składników i nie powoduje skutków ubocznych. Zawiera aż 600mg ekstraktu zielonej kawy, który dzięki zawartości naturalnych antyoksydacyjnych polifenoli, przyspiesza przemianę materii i intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowej. Zawiera także związki przeciwutleniaczy, które wspierają organizm w walce z wolnymi rodnikami i spowalniają proces starzenia się skóry. W celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa, gwarantujemy 30 dni na zwrot produktu.
 
Zaskakujące efekty
 
Skuteczność
 
Ten w 100% naturalny środek wspierający odchudzanie, pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów już w ciągu pierwszego miesiąca stosowania. Jednakże, aby osiągnąć długotrwałe efekty, nie można opierać się tylko i wyłącznie na środkach odchudzających. Bez ćwiczeń i zbilansowanej diety, żadne tabletki nam nie pomogą osiągnąć smukłej sylwetki. Green Coffee Brazil to suplement diety o właściwościach, które poprawiają przemianę materii i regulują gospodarkę insulinową, co skutkuje zmniejszeniem apetytu.
 
 
3 kroki do osiągnięcia wymarzonej sylwetki
 
Zalecane jest
przyjmowanie po jednej kapsułce suplementu diety tRio Brasil Green Coffee na 15 minut przed posiłkiem. Dziennie
dawka suplementu to 2 kapsułki
 
Należy połknąć jedną kapsułkę suplementu tRio Brasil Green Coffee, a następnie popić wodą.
Dla uzyskania oczekiwanego efektu, czynność należy wykonywać 2 razy dziennie
 
Pierwsze efekty,
w postaci spadku wagi można zauważyć już po 2 tygodniach regularnego przyjmowania suplementu diety  tRio Brasil Green Coffee
 
Pierwsze efekty zobaczysz już po 2 tygodniach kuracji z
tRio Brasil Green Coffee
 
 
Różnicę zobaczysz mierząc objętość centymetrem.
 
 
-14 cm w talii
-12 cm w brzuchu
-12 cm w brzuchu
-12 cm w brzuchu
-6 cm w udach
 
Przyspieszony
metabolizm
 
Spalanie tkanki
tłuszczowej
 
Więcej
energii
 
Poznajcie prawdziwą historię Dawida z Kielc
 
“Przypadkowo trafiłem na Wasza stronkę www i chciałbym się podzielić moimi doświadczeniami z preparatem  Brasil Green Coffee. Być może moja historia pomoże komuś, kto jest w podobnej sytuacji.
Odkąd pamiętam , od dziecka zawsze byłem grubaskiem. W szkole wszyscy się ze mnie naśmiewali
i dokuczali mi .
Nikt nie chciał się ze mną bawić. Nigdy nie uczestniczyłem w żadnych zajęciach sportowych , nigdy nie wybierano mnie do zespołu. Zawsze słyszałem: “Gruby na bramkę”, albo “Gruby nie grasz”. Było to dla mnie bardzo przykre i straszne. Wracałem do domu przygnębiony, często płakałem do poduszki. Patrzyłem przez okno na rozbawione dzieciaki, pełne energii i chęci do zabawy.  Dlatego moje dzieciństwo było prawdziwą traumą. Moi rodzice starali mi pomóc, jak tylko potrafili. Wysyłali mnie do dietetyków, stosowałem różne diety… niestety bez skutku. Nic nie przynosiło oczekiwanego efektu. Lata mijały, a ja ciągle miałem ten sam problem. Bolało mnie, że moi rówieśnicy spędzali czas z pięknymi dziewczynami, chodzili na różne zabawy, korzystali z życia. Tymczasem ja przez nadwagę byłem również nieśmiały i osamotniony.  Byłem na granicy załamania nerwowego. Największym wsparciem była dla mnie moja mama.
Do dziś pamiętam jej słowa, o tym, że życie jest pełne niespodzianek i  nie można się łatwo poddawać.
To ona namówiła mnie na wakacje życia- wspaniałą podróż do Brazylii. Tam poznałem przyjaznych i otwartych ludzi. Okazało się, że nie tylko ja mam takie problemy jak nadwaga.  Kolega o imieniu Pedro, którego poznałem w Rio de Janeiro opowiedział mi o cudownej metodzie walki z nadwagą, która od lat stosowana jest w Brazylii. Było to dla mnie odkrycie, chociaż nie ukrywałem, że na początku metoda ta wydała mi się niewiarygodna, tym bardziej  że u nas  w Polsce była całkiem nieznana.  Otóż brazylijski sposób na nadwagę to ekstrakt z ziaren zielonej kawy. Dzięki temu, że kawa ta nie jest wypalana  posiada niezwykłe właściwości spalania tłuszczu oraz  blokuje przyswajanie cukrów. w ten oto prosty sposób waga błyskawicznie leci w dół- a człowiek chudnie i jest to całkowicie bezpieczne. Postanowiłem spróbować.
Do kuracji zieloną kawą dołączyłem ćwiczenia fizyczne. Wkrótce całkiem zmieniłem tryb życia na aktywniejszy i zdrowszy. Na pierwsze efekty nie musiałem długo czekać, już po kilku tygodniach odnotowałem spadek wagi. Przed rozpoczęciem kuracji ważyłem 140 kg – A dzisiaj mam wspaniałą żonę, piękne  dzieci
i wymarzoną pracę. Ważę 95 kg i czuję się z tym świetnie. Koledzy, którzy zawsze naśmiewali się ze mnie
w szkole, dzisiaj patrzą na mnie z niedowierzaniem i nawet mi zazdroszczą.  A wszystko dzięki niesamowitej sile Brasil Green Coffee.
Mam nadzieję, że moja historia uświadomiła Wam, że nie warto się łatwo poddawać i należy walczyć do końca- Moim orężem było Brasil Green Coffee . Z czystym sumieniem polecam Wam tę broń”
 
Pozdrawiam serdecznie
Dawid
 
Skuteczność trio brasil green coffee na tle innych produktów odchudzających
 
Spadek wagi  oraz przyspieszenie metabolizmu  w trakcie stosowania
tRio Brasil Green Coffee
 
 
tRio Brasil Green Coffee zawiera wyłącznie naturalny i czysty ekstrakt z ziaren zielonej kawy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne.
Jedna kapsułka preparatu zawiera ekstrakt, który jest ekwiwalentem aż 600mg zielonej kawy. Gwarantuje to wysoką skuteczność działania oraz doskonałe wchłanianie.
Taka zawartość zielonej kawy w jednej kapsułce dostarcza do organizmu optymalną ilość kwasu chlorogenowego. Substancja ta, obecna w niepalonych ziarnach kawy, wykazuje doskonałe właściwości odchudzające potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.
 
 
Składniki
tRio Brasil Green Coffee
 
SKŁADNIKI
 
Ekstrakt z zielonej kawy
Wspomaga metabolizm, przyczyniając się do spadku wagi Zawartość ekstraktu z zielonej kawy w jednej kapsułce to 600mg. Przy zalecanej dziennej dawce 2 tabletek to aż 1200mg spożycia czystego ekstraktu zielonej kawy.
Kwas chlorogenowy
Jest to  związek, ulegający rozpadowi w trakcie palenia ziaren kawy, dlatego też nie występuje
w kawie czarnej. Naukowcy udowodnili, że kwas chlorogenowy  wchodzi  w reakcję z kofeiną, która spowalnia proces przyswajania przez organizm glukozy.  Oznacza to mniejszą ilość odkładającego się tłuszczu, efektem tego jest chudnięcie.
 
 
SKŁADNIKI
 
Ekstrakt z zielonej kawy
Wspomaga metabolizm, przyczyniając się do spadku wagi Zawartość ekstraktu z zielonej kawy w jednej kapsułce to 600mg. Przy zalecanej dziennej dawce 2 tabletek to aż 1200mg spożycia czystego ekstraktu zielonej kawy.
Kwas chlorogenowy
Jest to  związek, ulegający rozpadowi w trakcie palenia ziaren kawy, dlatego też nie występuje
w kawie czarnej. Naukowcy udowodnili, że kwas chlorogenowy  wchodzi  w reakcję z kofeiną, która spowalnia proces przyswajania przez organizm glukozy.  Oznacza to mniejszą ilość odkładającego się tłuszczu, efektem tego jest chudnięcie.
 
Dlaczego zielona kawa
to rewolucja w świecie dietetyki ?
 
Najnowsze badania dowiodły, że ziarna zielonej kawy zawierają bardzo dużo kwasu chlorogenowego (ACG). Związek ten jest ważnym elementem metabolizmu roślin, a dodatkowo okazał się bardzo silnym antyutleniaczem. Ma też silne właściwości bakteriobójcze. Ale nie sam kwas chlorogenowy był taki ważny. Jak odkryli azjatyccy naukowcy, znacznie ważniejsze były skutki jego połączenia z kofeiną. Otóż kofeina i kwas chlorogenowy, występujące razem mają bardzo ciekawe działanie – obniżają dość znacząco stopień przyswajania glukozy z pokarmu i zmniejszają możliwość magazynowania przyswojonej glukozy w organizmie – pod postacią tłuszczu.
 
Substancje zawarte w zielonej kawie mają także pozytywny wpływ na tempo spalania tłuszczów przez organizm – zwiększają je, co jest znaczącym zjawiskiem dla osób odchudzających się. Dzięki systematycznemu spożywaniu takiej kawy możemy zmniejszyć zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie o około 15-30%.
 
dr. Victoria Cruz                                          
dietetyk kliniczny i sportowy
 
Możemy tutaj zacytować słowa Dr Lindsey
(gościa w programie Dr Oza)
na temat działania zielonej kawy:
 
„Po pierwsze, zmusza on organizm do spalania glukozy, czyli cukru, oraz spalania tłuszczu, głównie w wątrobie. Po drugie, co jest niezwykle istotne, spowalnia on uwalnianie cukru do krwi.
A gdy w krwiobiegu nie gromadzi się cukier, to nie odkłada się też tłuszcz, gdyż  to cukier przekształca się
w tłuszcz. Synergia obu tych działań pozwala na jednoczesne spalanie oraz blokowanie odkładania się tłuszczu w sposób naturalny”
i bezpieczny.”
 
Nasz ekspert odpowiada
na najczęściej zadawane pytania
 
Co zawierają ziarna zielonej kawy?
 
Ziarna zielonej kawy zawierają:
 
Antydoksydanty (kwas chlorogenowy i kawowy).
 
Sole wiążące cenne pierwiastki ( m.in wapń, potas, magnez,
fosfor, żelazo, sód, cynk, miedż, kobalt, nikiel, mangan, chrom).
 
Witaminy z grupy B.
 
Kwasy organiczne (mrówkowy, octowy, glikolowy, mlekowy).
 
Jakie są właściowości zielonej kawy?
 
Poprawia mikrokrążenie w skórze.
 
Ziarna zielonej kawy posiadają właściwości antybakteryjne
i przeciwzapalne.
 
Zielona kawa przyspiesza przemiany metaboliczne w organizm.
 
Antydoksydanty zawarte w kawie nie tylko neutralizują groźne
rodniki i usprawniają oczyszczanie organizmu ze szkodliwych
toksyn ale dodatkowo usprawniają mechanizmy obronne.
 
Zielona kawa posiada działanie zapobiegawcze i obniża zarówno
ryzyko zachorowania na cukrzycę (typ 2) jak i ryzyko wystąpienia
kamieni żółciowych u mężczyzn.
 
Jaką mam gwarancję satysfakcji?
 
Aby uniknąć rozczarowań, upewnij się, że kupujesz oryginalny
produkt wyłącznie marki tRio. Radzimy uważać na podróbki
w serwisach aukcyjnych i innych portalach internetowych.
Tylko stosowanie naszego produktu pomoże Ci osiągnąć
upragniony cel. Dodatkowo, łatwe do połknięcia tabletki z ekstraktem
z zielonej kawy poprawiają ogólny stan zdrowia. Zwiększają wydolność
organizmu, obniżają ciśnienie i opóźniają proces starzenia się skóry,
a co za tym idzie poprawiają samopoczucie.  Masz pytania lub
wątpliwości? Nie bój się nas zapytać! Odpowiemy na każde pytanie
 
 
Metamorfozy z
tRio Brasil Green Coffee
 
 
Pani Olga z Olsztyna
schudła 12 kg w 6 miesięcy
 
 
Pani Jolanta z Białegostoku
schudła 10 kg w 4 miesiące
 
Pani Maria ze Szczecina
schudła 20 kg w 9 miesięcy
 
Pani Zuzanna z Olecka
schudła 16 kg w 8 miesięcy
 
Pan Jakub z Warszawy
schudł 24 kg w 12 miesięcy
 
Pani Edyta z Poznania
schudła 37 kg w 12 miesięcy
 
Pomyśl o swoich bliskich
 
Obniża ciśnienie
Działa odmładzająco
Kontroluje poziom cukru
 
Zamów dzisiaj!
100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy
 
Szanujemy Twoją prywatność
nie udostępniamy i nie sprzedajemy danych osobowych podanych przez klientów. Wszelkie dane są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji zamówienia.
 
Kurier
Płatności
 
Czas realizacji zamówienia: 48h
 
 
Banery  do wymiany- bo były literówki
Pozdrawiam,

REWOLUCJA W ODCHUDZANIUBez wysiłku i wyrzeczeńSpala tkankę tłuszczowąNajwiększa dawka36000 mg ekstraktu z zielonej kawyNaturalne składniki100% Gwarancji bezpieczeństwa ZAMÓW TERAZ!OFERTA SPECJALNA Schudnij Bez Wysiłku, Tanio, Szybko, Efektywnie Wygraj z nadwagą z tRio Brasil Green Coffee Bądź z siebie dumny Chudniesz bez wysiłku, a Twój organizm nabiera energii i witalności. Jesteś zdrowszy i szczęśliwszy.tRio Brasil Green Coffee TO SAME KORZYŚCI! Przyspieszony metabolizm Spalanie tkanki tłuszczowej Brak efektu jojo 100% naturalnych składników Pozytywna opinia instytutu zdrowia tRio Brasil Green Coffee TO SPRAWDZONA I SKUTECZNA DROGA DO ZDROWEGO ODCHUDZANIA! Gwarancja świeżości produktu Miażdżymy konkurencję! Największa dawka ekstraktu z zielonej kawy na rynku O suplemencie diety tRIO BRASL GREEN COFFEE piszą media! Suplement diety tRio BRASIL GREEN COFFEE Rekomendowany przez Topmodelki i Celebrytów Już dziś możesz wypróbować ten rewolucyjny suplement diety Rozpocznij kurację zamawiam Poznaj zalety tRio Brasil Green Coffee 1 Największa dawka na rynku kwasu chlorogenowego zawartego w naturalnej zielonej kawie posiada pozytywny wpływ na pracę naszych jelit i wątroby. Oczyszczasz swój organizm z ukrytych toksyn od wewnątrz. 2 Kapsułki tRio Brasil Green Coffee to przede wszystkim wysokiej jakości suplement diety z dużą zawartością ekstraktu z zielonej kawy. Obecnie najwięcej na rynku. Są bezpieczne, nie powodują efektów ubocznych. Dzięki zawartemu w niej ekstraktu kwasu chlorogenowego obniża ciśnienie krwi. 3 Świeże zielone ziarna kawy są bogate w polifenole i działają przeciwutleniająco oraz przeciwzapalnie. Dzięki czemu w znacznym stopniu wpływa na oczyszczanie organizmu z wolnych rodników, które odpowiadają za proces starzenia. Produkt przebadany laboratoryjnie Bezpieczeństwo Produkt jest złożony wyłącznie z naturalnych składników i nie powoduje skutków ubocznych. Zawiera aż 600mg ekstraktu zielonej kawy, który dzięki zawartości naturalnych antyoksydacyjnych polifenoli, przyspiesza przemianę materii i intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowej. Zawiera także związki przeciwutleniaczy, które wspierają organizm w walce z wolnymi rodnikami i spowalniają proces starzenia się skóry. W celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa, gwarantujemy 30 dni na zwrot produktu. Zaskakujące efekty Skuteczność Ten w 100% naturalny środek wspierający odchudzanie, pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów już w ciągu pierwszego miesiąca stosowania. Jednakże, aby osiągnąć długotrwałe efekty, nie można opierać się tylko i wyłącznie na środkach odchudzających. Bez ćwiczeń i zbilansowanej diety, żadne tabletki nam nie pomogą osiągnąć smukłej sylwetki. Green Coffee Brazil to suplement diety o właściwościach, które poprawiają przemianę materii i regulują gospodarkę insulinową, co skutkuje zmniejszeniem apetytu. 3 kroki do osiągnięcia wymarzonej sylwetki Zalecane jest przyjmowanie po jednej kapsułce suplementu diety tRio Brasil Green Coffee na 15 minut przed posiłkiem. Dziennie dawka suplementu to 2 kapsułki Należy połknąć jedną kapsułkę suplementu tRio Brasil Green Coffee, a następnie popić wodą. Dla uzyskania oczekiwanego efektu, czynność należy wykonywać 2 razy dziennie Pierwsze efekty, w postaci spadku wagi można zauważyć już po 2 tygodniach regularnego przyjmowania suplementu diety tRio Brasil Green Coffee Pierwsze efekty zobaczysz już po 2 tygodniach kuracji z tRio Brasil Green CoffeeRóżnicę zobaczysz mierząc objętość centymetrem. -14 cm w talii -12 cm w brzuchu 12 cm w brzuchu -12 cm w brzuchu -6 cm w udach Przyspieszony metabolizm Spalanie tkanki tłuszczowej Więcej energii Poznajcie prawdziwą historię Dawida z Kielc “Przypadkowo trafiłem na Wasza stronkę www i chciałbym się podzielić moimi doświadczeniami z preparatem Brasil Green Coffee. Być może moja historia pomoże komuś, kto jest w podobnej sytuacji. Odkąd pamiętam , od dziecka zawsze byłem grubaskiem. W szkole wszyscy się ze mnie naśmiewali i dokuczali mi .Nikt nie chciał się ze mną bawić. Nigdy nie uczestniczyłem w żadnych zajęciach sportowych , nigdy nie wybierano mnie do zespołu. Zawsze słyszałem: “Gruby na bramkę”, albo “Gruby nie grasz”. Było to dla mnie bardzo przykre i straszne. Wracałem do domu przygnębiony, często płakałem do poduszki. Patrzyłem przez okno na rozbawione dzieciaki, pełne energii i chęci do zabawy. Dlatego moje dzieciństwo było prawdziwą traumą. Moi rodzice starali mi pomóc, jak tylko potrafili. Wysyłali mnie do dietetyków, stosowałem różne diety… niestety bez skutku. Nic nie przynosiło oczekiwanego efektu. Lata mijały, a ja ciągle miałem ten sam problem. Bolało mnie, że moi rówieśnicy spędzali czas z pięknymi dziewczynami, chodzili na różne zabawy, korzystali z życia. Tymczasem ja przez nadwagę byłem również nieśmiały i osamotniony. Byłem na granicy załamania nerwowego. Największym wsparciem była dla mnie moja mama.Do dziś pamiętam jej słowa, o tym, że życie jest pełne niespodzianek i nie można się łatwo poddawać.To ona namówiła mnie na wakacje życia- wspaniałą podróż do Brazylii. Tam poznałem przyjaznych i otwartych ludzi. Okazało się, że nie tylko ja mam takie problemy jak nadwaga. Kolega o imieniu Pedro, którego poznałem w Rio de Janeiro opowiedział mi o cudownej metodzie walki z nadwagą, która od lat stosowana jest w Brazylii. Było to dla mnie odkrycie, chociaż nie ukrywałem, że na początku metoda ta wydała mi się niewiarygodna, tym bardziej że u nas w Polsce była całkiem nieznana. Otóż brazylijski sposób na nadwagę to ekstrakt z ziaren zielonej kawy. Dzięki temu, że kawa ta nie jest wypalana posiada niezwykłe właściwości spalania tłuszczu oraz blokuje przyswajanie cukrów. w ten oto prosty sposób waga błyskawicznie leci w dół- a człowiek chudnie i jest to całkowicie bezpieczne. Postanowiłem spróbować.Do kuracji zieloną kawą dołączyłem ćwiczenia fizyczne. Wkrótce całkiem zmieniłem tryb życia na aktywniejszy i zdrowszy. Na pierwsze efekty nie musiałem długo czekać, już po kilku tygodniach odnotowałem spadek wagi. Przed rozpoczęciem kuracji ważyłem 140 kg – A dzisiaj mam wspaniałą żonę, piękne dzieci i wymarzoną pracę. Ważę 95 kg i czuję się z tym świetnie. Koledzy, którzy zawsze naśmiewali się ze mnie w szkole, dzisiaj patrzą na mnie z niedowierzaniem i nawet mi zazdroszczą. A wszystko dzięki niesamowitej sile Brasil Green Coffee. Mam nadzieję, że moja historia uświadomiła Wam, że nie warto się łatwo poddawać i należy walczyć do końca- Moim orężem było Brasil Green Coffee . Z czystym sumieniem polecam Wam tę broń” Pozdrawiam serdecznie Dawid Skuteczność trio brasil green coffee na tle innych produktów odchudzających Spadek wagi oraz przyspieszenie metabolizmu w trakcie stosowania tRio Brasil Green Coffee tRio Brasil Green Coffee zawiera wyłącznie naturalny i czysty ekstrakt z ziaren zielonej kawy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne.Jedna kapsułka preparatu zawiera ekstrakt, który jest ekwiwalentem aż 600mg zielonej kawy. Gwarantuje to wysoką skuteczność działania oraz doskonałe wchłanianie.Taka zawartość zielonej kawy w jednej kapsułce dostarcza do organizmu optymalną ilość kwasu chlorogenowego. Substancja ta, obecna w niepalonych ziarnach kawy, wykazuje doskonałe właściwości odchudzające potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.SkładnikitRio Brasil Green Coffee SKŁADNIKIEkstrakt z zielonej kawyWspomaga metabolizm, przyczyniając się do spadku wagi Zawartość ekstraktu z zielonej kawy w jednej kapsułce to 600mg. Przy zalecanej dziennej dawce 2 tabletek to aż 1200mg spożycia czystego ekstraktu zielonej kawy.Kwas chlorogenowyJest to związek, ulegający rozpadowi w trakcie palenia ziaren kawy, dlatego też nie występujew kawie czarnej. Naukowcy udowodnili, że kwas chlorogenowy wchodzi w reakcję z kofeiną, która spowalnia proces przyswajania przez organizm glukozy. Oznacza to mniejszą ilość odkładającego się tłuszczu, efektem tego jest chudnięcie.SKŁADNIKI Ekstrakt z zielonej kawy Wspomaga metabolizm, przyczyniając się do spadku wagi Zawartość ekstraktu z zielonej kawy w jednej kapsułce to 600mg. Przy zalecanej dziennej dawce 2 tabletek to aż 1200mg spożycia czystego ekstraktu zielonej kawy.Kwas chlorogenowy Jest to związek, ulegający rozpadowi w trakcie palenia ziaren kawy, dlatego też nie występuje w kawie czarnej. Naukowcy udowodnili, że kwas chlorogenowy wchodzi w reakcję z kofeiną, która spowalnia proces przyswajania przez organizm glukozy. Oznacza to mniejszą ilość odkładającego się tłuszczu, efektem tego jest chudnięcie. Dlaczego zielona kawato rewolucja w świecie dietetyki ? Najnowsze badania dowiodły, że ziarna zielonej kawy zawierają bardzo dużo kwasu chlorogenowego (ACG). Związek ten jest ważnym elementem metabolizmu roślin, a dodatkowo okazał się bardzo silnym antyutleniaczem. Ma też silne właściwości bakteriobójcze. Ale nie sam kwas chlorogenowy był taki ważny. Jak odkryli azjatyccy naukowcy, znacznie ważniejsze były skutki jego połączenia z kofeiną. Otóż kofeina i kwas chlorogenowy, występujące razem mają bardzo ciekawe działanie – obniżają dość znacząco stopień przyswajania glukozy z pokarmu i zmniejszają możliwość magazynowania przyswojonej glukozy w organizmie – pod postacią tłuszczu.Substancje zawarte w zielonej kawie mają także pozytywny wpływ na tempo spalania tłuszczów przez organizm – zwiększają je, co jest znaczącym zjawiskiem dla osób odchudzających się. Dzięki systematycznemu spożywaniu takiej kawy możemy zmniejszyć zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie o około 15-30%.dr. Victoria Cruzdietetyk kliniczny i sportowyMożemy tutaj zacytować słowa Dr Lindsey(gościa w programie Dr Oza)na temat działania zielonej kawy: „Po pierwsze, zmusza on organizm do spalania glukozy, czyli cukru, oraz spalania tłuszczu, głównie w wątrobie. Po drugie, co jest niezwykle istotne, spowalnia on uwalnianie cukru do krwi.A gdy w krwiobiegu nie gromadzi się cukier, to nie odkłada się też tłuszcz, gdyż to cukier przekształca się w tłuszcz. Synergia obu tych działań pozwala na jednoczesne spalanie oraz blokowanie odkładania się tłuszczu w sposób naturalny” i bezpieczny.” Nasz ekspert odpowiadana najczęściej zadawane pytania Co zawierają ziarna zielonej kawy? Ziarna zielonej kawy zawierają: Antydoksydanty (kwas chlorogenowy i kawowy).Sole wiążące cenne pierwiastki ( m.in wapń, potas, magnez,fosfor, żelazo, sód, cynk, miedż, kobalt, nikiel, mangan, chrom).Witaminy z grupy B. Kwasy organiczne (mrówkowy, octowy, glikolowy, mlekowy).Jakie są właściowości zielonej kawy?Poprawia mikrokrążenie w skórze.Ziarna zielonej kawy posiadają właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Zielona kawa przyspiesza przemiany metaboliczne w organizm. Antydoksydanty zawarte w kawie nie tylko neutralizują groźne rodniki i usprawniają oczyszczanie organizmu ze szkodliwych toksyn ale dodatkowo usprawniają mechanizmy obronne. Zielona kawa posiada działanie zapobiegawcze i obniża zarównoryzyko zachorowania na cukrzycę (typ 2) jak i ryzyko wystąpienia kamieni żółciowych u mężczyzn. Jaką mam gwarancję satysfakcji? Aby uniknąć rozczarowań, upewnij się, że kupujesz oryginalny produkt wyłącznie marki tRio. Radzimy uważać na podróbki w serwisach aukcyjnych i innych portalach internetowych.Tylko stosowanie naszego produktu pomoże Ci osiągnąć upragniony cel. Dodatkowo, łatwe do połknięcia tabletki z ekstraktem z zielonej kawy poprawiają ogólny stan zdrowia. Zwiększają wydolność organizmu, obniżają ciśnienie i opóźniają proces starzenia się skóry, a co za tym idzie poprawiają samopoczucie. Masz pytania lub wątpliwości? Nie bój się nas zapytać! Odpowiemy na każde pytanie Metamorfozy z tRio Brasil Green Coffee Pani Olga z Olsztyna schudła 12 kg w 6 miesięcy Pani Jolanta z Białegostoku schudła 10 kg w 4 miesiące Pani Maria ze Szczecina schudła 20 kg w 9 miesięcy Pani Zuzanna z Olecka schudła 16 kg w 8 miesięcy Pan Jakub z Warszawy schudł 24 kg w 12 miesięcy Pani Edyta z Poznania schudła 37 kg w 12 miesięcy Pomyśl o swoich bliskich Obniża ciśnienie Działa odmładzająco Kontroluje poziom cukru Zamów dzisiaj! 100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy Szanujemy Twoją prywatność nie udostępniamy i nie sprzedajemy danych osobowych podanych przez klientów. Wszelkie dane są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji zamówienia. Kurier Płatności Czas realizacji zamówienia: 48h